MK H-LINE


Linia drzwi harmonijkowych oparta na systemie MB-86 FOLD LINE firmy Aluprof.  Służy do wykonywania drzwi o dużych gabarytach. Drzwi harmonijkowe mogą być otwierane zarówno na zewnątrz, jak i do wewnątrz budynku. Mogą mieć dowolny układ konfiguracji skrzydeł. To nowoczesny i uniwersalny produkt, który spełni oczekiwaniom architektów i inwestorów.

Drzwi przesuwne MK H-LINE zbudowane są na bazie profili o głębokości 77 mm (skrzydło) oraz 86 mm (ościeżnica) w których centralna komora kształtowników wyposażona w przekładki termiczne o szerokości 24 mm dla ościeżnic i 34 mm dla skrzydeł drzwi, co przekłada się na wysoką izolacyjność termiczną konstrukcji. Mogą być wyposażone w szyby jedno oraz dwukomorowe , w tym także specjalistyczne: o podwyższonej izolacyjności akustycznej lub odporności na włamanie.

System pozwala również na dostępne rozwiązanie narożne a także panoramiczne - możliwość złożenia konstrukcji z 8 skrzydeł.

Dzięki swym właściwościom system ten doskonale sprawdza się zarówno w budynkach jednorodzinnych - może stanowić doskonałe, szerokie przejście z domu na taras jak również w budynkach usługowych – np. połączenie kawiarni lub restauracji z jej terenem zewnętrznym, wykorzystywanym sezonowo.

     Materiały do pobrania

        Ulotka MB-86 FOLDLINE

Przekrój poziomy

Przekrój pionowy


Element zostanie usunięty i nie będzie można go przywrócić