MK S-LINE


Linia okien i drzwi oparta na oferującym doskonałe parametry termiczne i szczelnościowe systemie MB-86N firmy Aluprof. Służy do wykonywania szerokiego zakresu konstrukcji, wśród których znajdują się: okna stałe, uchylne, rozwierne, rozwierno-uchylne, uchylno-przesuwne, a także drzwi jedno- i dwuskrzydłowe otwierane na zewnątrz i do wewnątrz. Wysoka wytrzymałość profili umożliwia wykonywanie konstrukcji o dużych gabarytach i ciężarze.

Okna i drzwi MK S-LINE zbudowane są na bazie profili o głębokości 86 mm (skrzydło okienne) oraz 77 mm (ościeżnica oraz skrzydło drzwi), posiadające dwukomponentową uszczelkę centralną, która doskonale uszczelnia i izoluje termicznie przestrzeń pomiędzy skrzydłem a ościeżnicą oraz szerokie przekładki termiczne, poprawiające izolacyjność  termiczną. Mogą być wyposażone we wszystkie spotykane typy szyb dwukomorowych, akustycznych lub antywłamaniowych o grubości do 70 mm dla okien oraz do 61 mm dla drzwi.

System MB-86N w zależności od wymagań oszczędności energii cieplnej występuje w wariancie ST, SI, SI+. Dostępna jest także wersja okien z ukrytym skrzydłem MB-86US, a także system okien otwieranych na zewnątrz z przegrodą termiczną MB-86 Casement.

     Materiały do pobrania

        Ulotka MB-86N

        Ulotka MB-86ST

Przekrój okna

Przekrój drzwi


Element zostanie usunięty i nie będzie można go przywrócić