MK SE-LINE


Linia okien i drzwi oparta na nowoczesnym, spełniającym podwyższone wymagania izolacyjności termicznej, ekonomicznym systemie MB-79N firmy Aluprof. Służy do wykonywania szerokiego zakresu konstrukcji, wśród których znajdują się: okna stałe, uchylne, rozwierne, rozwierno-uchylne, uchylno-przesuwne, a także drzwi zewnętrzne jedno- i dwuskrzydłowe oraz rozwiązania witrynowe z drzwiami.

Okna i drzwi MK SE-LINE zbudowane są na bazie profili o głębokości 79 mm (skrzydło okienne) oraz 70 mm (ościeżnica oraz skrzydło drzwi), posiadające jedno- lub dwukomponentową uszczelkę centralną oraz przekładki termiczne. System ten zapewnia współczynnik przenikania ciepła dla profilu Uf od 0,83 W/(m2K). Mogą być wyposażone w dwu- lub trzyszybowe pakiety o grubości do 63 mm dla okien oraz do 54 mm dla drzwi.

Poza wersją ekonomiczną MB-79N, z jednokomponentową uszczelką centralną w oknach oraz wersją MB-79N ST z dwukomponentową uszczelką centralną, system posiada wariant MB-79N SI o najlepszej izolacyjności termicznej, z profilami wyposażonymi we wkłady izolujące i dwukomponentową uszczelkę centralną. W drzwiach zewnętrznych dostępny jest również wariant MB-79N SI+ z wkładami izolującymi wewnątrz profili i uszczelką centralną.

     Materiały do pobrania

        Ulotka MB-79N

Przekrój okna

Przekrój drzwi


Element zostanie usunięty i nie będzie można go przywrócić