Linia MK Premium 88

Okna i drzwi z linii MK Premium 88 przeznaczone są dla najbardziej wymagających klientów, którzy cenią nowoczesny design, perfekcyjną statykę i najwyższą na rynku izolacyjność termiczną.

Okna i drzwi z linii MK Premium 88 spełniają wymogi budownictwa pasywnego.

Nowoczesny
7-komorowy profil

Najniższy współczynnik przenikania ciepła 

Szeroka gama kolorów i oklein

Okna z linii MK Premium 88 zbudowane są na bazie nowoczesnego 7-komorowego systemu profili z dwiema uszczelkami przylgowymi oraz z uszczelką środkową o głębokości zabudowy 88 mm. System ten zapewnia najniższy na rynku współczynnik przenikania ciepła dla ramy okiennej Uf = 0,93 W/(m2K).
 

Optymalnie rozmieszczone wzmocnienia w profilach ramy i skrzydła gwarantują świetne parametry statyczne. Okna mogą być stałe, uchylne, rozwierne i rozwierno-uchylne ze stałym lub ruchomym słupkiem. Standardowo wyposażone są w pakiet trzyszybowy o współczynniku przenikania ciepła Ug do 0,5 W/(m2K) z ciepłą ramką Swisspacer Advance. Okna z linii MK Premium 88 dostępne są w szerokiej gamie kolorów oraz oklein w strukturze drewna, o wyglądzie metalicznym lub matowym.

Okna z linii MK Premium 88 produkowane są w innowacyjnej technologii Precision Line 
dowiedz się więcej

MK Premium 88 Thermo

Okna z linii MK Premium 88 Thermo zbudowane są na bazie 7-komorowego systemu profili o głębokości zabudowy 88 mm z wkładkami termicznymi (przy zachowaniu standardowego wzmocnienia w ramie i w skrzydle), który pozwala uzyskać współczynnik przenikania ciepła dla ramy okiennej Uf = 0,85 W/(m2K). Okna z linii MK Premium 88 Thermo wyposażone są w pakiet trzyszybowy wypełniony kryptonem o współczynniku przenikania ciepła Ug 0,4 W/(m2K) z super ciepłą ramką Swisspacer Ultimate. Energooszczędne okna z linii MK Premium 88 Thermo to najcieplejsze i najbardziej innowacyjne rozwiązanie na rynku.

Nowoczesny
7-komorowy profil

Najniższy współczynnik przenikania ciepła 

Głębokość zabudowy
88 mm

MK Premium 88 Alu

Z kolei okna z linii MK Premium 88 Alu wyposażone są w nakładki aluminiowe w systemie Aluron Gemini. Takie rozwiązanie zapewnia wygląd okna aluminiowego (nakładki dostępne są w pełnej palecie RAL oraz IGP), łącząc go z zaletami okna PCW, czyli wysoką izolacją termiczną i atrakcyjną ceną. 

 

Nowoczesny
7-komorowy profil

Najniższy współczynnik przenikania ciepła 

Głębokość zabudowy
88 mm

Element zostanie usunięty i nie będzie można go przywrócić